Een wat? Een kleine tissue om uw handen af te vegen na een diner. Maar dan in pilvorm. Voeg een paar druppeltjes water toe en de pil zwelt op tot een vochtig doekje. Een Amersfoortse ondernemer kwam, zag en overwon.
Lange zoektocht
Een uitkomst voor restaurants. Dat dacht de Amersfoorste horeca-ondernemer Rolf van As ook. Hij stuitte op het product op het Griekse eiland Corfu en greep zijn kans. Na een lange zoektocht op internet vond hij de producent in China. De rechten voor Europa lagen echter bij een Zwitserse ondernemer in de Verenigde Staten. Van As is inmiddels de exclusieve importeur voor de Belgie, Nederland en Luxemburg. Bovendien heeft hij al vier verkopers gevonden die het product voor hem op de markt zetten.
Succes
"Het begint aardig aan te slaan", laat hij weten. Geen wonder. Een uniek idee en een ondernemer met lef. Dat gaat zeker een succes worden!
Reacties