Jaap in zee met Dirk

Jaap in zee met Dirk
Huizenzoeksite Jaap.nl is in zee gegaan met Dirk Scheringa. DSB Bank heeft een aandeel van 49 procent genomen in de site. Jaap-Directeur Tim Scholte: "Eind mei gaan we een agressieve campagne voeren om het verschil met Funda duidelijk te maken. Dat kan de mensen niet ontgaan."

Waarom in zee met DSB Bank?
"Het is vandaag de dag onmogelijk om à la Marktplaats zonder marketing naar een sterk merk op internet te groeien. Je moet heel agressief communiceren. We moesten dus een sterke partner vinden.
"Het grote voordeel van DSB is dat de bank zeer ver is op internet. Ze weten wat er speelt en dat gaf direct een klik. Ook qua cultuur slaat het aan. De bank heeft een ondernemende mentaliteit."

Wie is Jaap.nl?
"Jaap.nl bestaat al vijf jaar als woningzoekmachine. Met een aantal aandeelhouders hebben we een team gevormd. 'Spideren' doen we met Yawi.nl, die daar een heel team voor hebben zitten in India.
"We willen Jaap.nl als de huizenzoeksite van Nederland neerzetten. Funda beperkt zich tot NVM-aanbod terwijl wij alle websites 'spideren'. Steeds meer makelaars leveren al dagelijks hun data aan zodat ze 100 procent goed op onze site staan. Daarmee hebben we een completer overzicht en dat is beter voor de consument. "

En geld verdienen?
"Niet vanaf dag 1. Prioriteit 1 is het verkrijgen van marktaandeel. In fase 2 proberen we geld te verdienen door het genereren van leads. Iedereen die wil verhuizen is een interessante markt, voor verhuizers, energieleveranciers en hypotheekverstrekkers.
"Eind mei gaan we een agressieve campagne voeren om het verschil met Funda duidelijk te maken. Dat kan de mensen niet ontgaan."
Vorige: De Jager het bokje?Volgende: Het gaat écht goed met onze economie
Abonneer u op de gratis nieuwsbrief van bizz.nlReageren? Lees de huisregels

Reacties

Goed gezien van zowel DSB als Jaap. Het lijkt me dat beide partijen hier flink beter van worden.
Bizar hoe NVM maar vast blijft houden aan de bescherming van de 'eigen' content. Alsof zij niet weten dat de wereld veranderd.
Hoezo bizar. Dsb wil alleen maar nog meer geldleningen uitzetten, heeft niets te maken met bizar of nvm.
En wat is precies het verschil met www.zoekallehuizen.nl van de rabobank?
@Joop: Volgens mij is er ook geen verschil met Rabobank en Zoekallehuizen.nl. Ze voeren dezelfde strategie.
@Paul: Ik bedoelde te zeggen dat ik het bizar vind dat Funda alleen de huizen van de eigen NVM-makelaars toont terwijl er zeker twee alternatieven zijn die wel alle huizen tonen: Jaap en Zoekallehuizen. Heeft inderdaad niet zoveel met DSB te maken.
Bizar hoe NVM maar vast blijft houden aan de bescherming van de 'eigen' content. Alsof zij niet weten dat de wereld veranderd.

Tja, wellicht omdat de NVM de vereniging van (en voor!) Makelaars is...

Heb je als consument veel profijt van.

Reageer op dit bericht

Naam*
E-mailadres*
Website
Type de code over*
Reactie:*
Plaats reactie Onthoud mij  E-mail mij de reactie(s)
Lead generationMKBNieuws & OpinieZakelijk zoekenBedrijfsvoeringBedrijvenZakelijke productenVacaturesZakenautoBeleggen