Hello YouTube, Martin Schilder zoekt monteurs

Hello YouTube, Martin Schilder zoekt monteursVoor een lekkere viral marketingcampagne kunt u ons altijd wakker bellen. En al helemaal als het gaat om een viral van een MKB-ondernemer met een relatief klein reclamebudget. En als het dan ook nog eens een campagne is om personeel te werven staan wij direct kwispelstaartend in de startblokken. Kijk eens op YouTube hoe two girls met one Golf personeel werven voor Volkswagendealer Martin Schilder …..

Martin Schilder, “de grootste Volkswagendealer van Noord-Holland” stuurde twee charmante dames op een rondrit langs verschillende garages met een gammele Volkswagen Golf uit 1856. Mede door de charmante uitstraling van de dames en hun geveinsde onnozelheid -“ja we hoorden het ergens achterin, misschien dat het de uitlaat is want die zit daar toch?”- stond de auto in no time bij alle bezochte bedrijven op de brug. En hoe het verder ging mag u zelf even bekijken. 

Met dank aan Marketingfacts (Bas van de Haterd)

Vorige: TelSell op rand van faillissementVolgende: Interview: brute diefstal drogisterij Friese Surhuisterveen
Abonneer u op de gratis nieuwsbrief van bizz.nlReageren? Lees de huisregels

Reacties

Vermoedelijke kosten: 20 euro (2 flesjes wijn voor de leuke dochters/nichtjes), 10 voor reclamebordje, 2,95 ducktape voor bevestigen camera, 5 benzine en dat soort kleinigheden. En misschien vergeet ik de kosten van een stevige borrel om dit briljantje te bedenken. Garage Schilder: u verdient het beste personeel!!
@ Peter:
Ik denk dat de kosten voor Schilder toch nog wel iets hoger lagen. Er zat nl. ook nog een reclamebureau tussen. Op www.martinschilder.nl staat te lezen:

"Uiteindelijk kwam het reclamebureau met een oplossing die we gerust een wereldprimeur mogen noemen."

Tja, ook voor ideeën heb je natuurlijk professionals nodig.
En Martin Schilder autobedrijven was het eerste bedrijf met een Corporate blog (http://weblog.martinschilder.nl) en heeft nu ook een videoblog gelanceerd. Volgens mij het meest Web 2.0 autobedrijf in Nederland. Goedzo!
Slim - Slim - Slim!
Wat kunnen sommige stunts toch heerlijk simpel zijn en toch zo geniaal!

Reageer op dit bericht

Naam*
E-mailadres*
Website
Type de code over*
Reactie:*
Plaats reactie Onthoud mij  E-mail mij de reactie(s)

Video's

Nieuwsbrief

Dé dagelijkse nieuwsbrief voor ondernemers met wekelijks terugkerende thema's als innovatie, meer omzet en online zakendoen.

Lead generationMKBNieuws & OpinieZakelijk zoekenBedrijfsvoeringBedrijvenZakelijke productenVacaturesZakenautoBeleggen