De file is een mooie marketing-tool

De file is een mooie marketing-toolOndernemer Wim van Gilst gaat zijn sportdrankje Go Fast Energy Drink in de file verkopen. "Een ludieke manier om aandacht te vragen voor het fileprobleem," noemt hij het zelf. Tegelijkertijd is het een slimme manier van marketing bedrijven.

Behoefte aan een sportdrankje in de file? Meld je aan via de website Gofastdelivery.nl, betaal 2,50 euro en plak de thuisgestuurde sticker op je auto. Bij de volgende file kun je wachten op het 'ridersteam' dat dagelijks in de spits op speciaal gepimpte Yahama-motoren door de files rijdt en flesjes energiedrank aflevert bij auto's met de sticker.

Complete catering
De man achter het idee presenteert het als een ludieke poging om het fileleed te verzachten omdat "ondernemend Nederland de prijs betaalt voor het groeiende fileleed" en "omdat we vanuit de Haagse hoek de komende jaren bitter weinig resultaat kunnen leveren."

De omslachtige aanmeldingsprocedure is naar eigen zeggen vooral bedoeld omdat het verboden is om producten in de file te verkopen. Filerijders kunnen complete catering direct aan de wagen door dat verbod wel vergeten.

Pizza
Voor marketeers moet er echter een wereld open gaan: rijdende reclamezuilen in de file die het product promoten en deelnemende auto's die met hun sticker gratis reclame maken. In afwachting van hun energiedrankje, hamburger, pizza, nieuwste cd of waar de filerijder mogelijk ook maar behoefte aan heeft.

Vorige: Eindelijk gepakt: de ladingdievenVolgende: Internet is niet moeilijk. Verkopen ook niet trouwens
Abonneer u op de gratis nieuwsbrief van bizz.nlReageren? Lees de huisregels

Reageer op dit bericht

Naam*
E-mailadres*
Website
Type de code over*
Reactie:*
Plaats reactie Onthoud mij  E-mail mij de reactie(s)

Video's

Nieuwsbrief

Dé dagelijkse nieuwsbrief voor ondernemers met wekelijks terugkerende thema's als innovatie, meer omzet en online zakendoen.

Lead generationMKBNieuws & OpinieZakelijk zoekenBedrijfsvoeringBedrijvenZakelijke productenVacaturesZakenautoBeleggen