Ze heeft de Midas touch. Alles wat ze aanraakt wordt goud. Laatste succesje van Sonja Bakker? Een tijdschrift met een oplage van 200.000 exemplaren uitverkopen in een dag of drie. Zo wordt de bankrekening van de dieetkoningin wel heel vet. Maar dat gunnen we de selfmade onderneemster van harte.
Ze is jaloersmakend succesvol. Bladenmakend Nederland doet er alles aan om tijdschriften aan de man te brengen –en wat doet Sonja? Sonja legt een blad in de schappen met een eerste oplagen van tweehonderdduizend exemplaren, en die magazines vliegen als, eh, eierkoeken de winkel uit.
Imperium
Jaren geleden werd ze al eens door uitgeefconcern Sanoma benaderd om een blad te maken. Maar Sonja is een doe-het-zelver. Dus werd ook haar magazine in eigen beheer uitgegeven. Een nieuwe loot aan haar imperium. Alle kaarten in het bedrijf zijn op het moment dan ook op het magazine gezet.
Concurrentie
U bent benieuwd naar het volgende gouden project van de onderneemster? Wij ook. En het schijnt dat de dieetkoning al bezig is met een televisieserie, maar daarover zwijgt ze voorlopig liever. Gevalletje van de concurrentie niet wijzer maken dan nodig is, waarschijnlijk.
Reacties