Sinterklaas en de Kerstman shoppen niet in Utrecht

Sinterklaas en de Kerstman shoppen niet in Utrecht

Ze zijn boos. En die boosheid is begrijpelijk. Want als zowel Sinterklaas als de Kerstman je zaak overslaat, dan loop je heel veel geld mis. Het overkomt ondernemers in Utrecht.

Of het de schuld is van bouwvakkers weten we niet. Maar feit is dat het nieuwe winkelcentrum The Wall (gevestigd in een geluidsmuur) anderhalve maand later wordt opgeleverd dan gepland.

Ramp
Da’s normaal al niet fijn, maar met de feestdagen voor de deur is het een kleine ramp voor winkeleigenaren die zo heel veel omzet mislopen. Eind volgende week krijgen ze eindelijk de sleutels van hun zaken. Maar tegen de tijd dat ze hun winkels eindelijk hebben ingericht, zijn de portemonnees van Sinterklaas en de Kerstman alweer leeg.

Verlanglijstje
Helemaal vervelend omdat verschillende winkels juist extra hadden ingekocht. Ze kunnen alleen maar hopen dat al die artikelen volgend jaar nog steeds op verlanglijstjes staan.
 

Vorige: Betrapt! Agenten zijn stiekeme rokersVolgende: Het Bestaat! Goed nieuws over een bank!
Abonneer u op de gratis nieuwsbrief van bizz.nlReageren? Lees de huisregels

Reageer op dit bericht

Naam*
E-mailadres*
Website
Type de code over*
Reactie:*
Plaats reactie Onthoud mij  E-mail mij de reactie(s)

Video's

Nieuwsbrief

Dé dagelijkse nieuwsbrief voor ondernemers met wekelijks terugkerende thema's als innovatie, meer omzet en online zakendoen.

Lead generationMKBNieuws & OpinieZakelijk zoekenBedrijfsvoeringBedrijvenZakelijke productenVacaturesZakenautoBeleggen