Maak uw eigen commercial

Consumenten direct betrekken bij uw marketing is dé nieuwe marketingstrategie. Dove haakt hierop in door een wedstrijd 'maak uw eigen reclamefilmpje' uit te schrijven. Met een handige handleiding reclamefilmpjes maken.

Zowel Emerce als Molblog besteedden er dit weekend aandacht aan: Unilevers nieuwste campagne voor het merk Dove. Consumenten in Amerika worden aangespoord om zelf een reclamefilmpje voor Dove op te nemen en in te sturen. De winnaar krijgt een prijs en wordt uitgezonden op televisie.   De actie is een vervolg op het uiterst succesvolle reclamefilmpje Evolution, dat op internet veel beter scoorde dan op televisie (400 miljoen impressies via Youtube tegenover 90 miljoen via televisie, stelt Emerce). Het is tevens een mooie handleiding 'hoe maak ik een reclamefilmpje'.

Vorige: Checklist internetmarketingVolgende: Meer hits met betere zoektermen
Abonneer u op de gratis nieuwsbrief van bizz.nlReageren? Lees de huisregels

Reageer op dit bericht

Naam*
E-mailadres*
Website
Type de code over*
Reactie:*
Plaats reactie Onthoud mij  E-mail mij de reactie(s)

Nieuwsbrief

Dé dagelijkse nieuwsbrief voor ondernemers met wekelijks terugkerende thema's als innovatie, meer omzet en online zakendoen.

MKBZZP'erLead generationNieuws & OpinieZakelijk zoekenZakelijke productenZakenautoBeleggenBeurskoersen