Wel potver*** - banken lenen geen geld uit

Wel potver*** - banken lenen geen geld uit

Slecht nieuws. Uit onderzoek blijkt dat banken in het eerste kwartaal van dit jaar minder geld uitlenen aan ondernemers. Wij staan perplex. De overheid geeft banken miljardenkredieten en diezelfde banken houden vervolgens de hand op de knip wanneer ondernemers om geld verlegen zitten?

Eerst de feiten. Volgens de statistieken van De Nederlandse Bank werd er in de maand maart van dit jaar 260,4 miljard euro uitgeleend aan particuliere ondernemingen. Volgens de Volkskrant is dat 2,7 procent minder dan in augustus van 2008 – toen nog niemand het woord 'kredietcrisis' in de mond nam. Afgelopen december werd er zelfs 4,7 procent minder geld uitgeleend. Begin dit jaar veerde de kredietverlening weer wat op, maar inmiddels houden de banken het geld weer binnenboord.

Tweede Kamer
En dat is een schande, meneer de voorzitter! Ondernemers uit alle hoeken van de samenleving laten ons weten dat het steeds moeilijker is een lening te krijgen. Ook de Tweede Kamer hoorde dat en zat vorige maand nog met banken om de tafel om meer kredietverlening te bedingen.

Overheidssteun
Want wacht eens even, wie betaalt al die banken eigenlijk? De overheid investeerde miljarden aan leningen aan de bancaire sector, van ING tot Fortis, van ABN Amro tot SNS. En dat alles van uw belastinggeld om maar te zorgen dat de economie draaiende blijft. En vervolgens weigeren de banken dat geld in de motor van de economie te pompen, de hardwerkende ondernemer.

Geld moet rollen
Onzin, zeggen de banken. De vraag is gewoon afgenomen. En dat is een keiharde leugen, de banken zijn gewoon krenterig geworden. En als ze al geld uitlenen is het tegen schunnige tarieven. Dat weet u, dat weten wij en dat blijkt dus ook uit het onderzoek van de Volkskrant. Wil minister Bos haast maken met het aanpakken van de banken? Geld moet rollen!

Vorige: Top of flop: solliciteren met Twitter, de twillicitatieVolgende: Nederlands exporttoppers. Dat verwacht u niet!
Abonneer u op de gratis nieuwsbrief van bizz.nlReageren? Lees de huisregels

Reacties

Ik ben het volslagen eens met de mening dat banken de knip op de beurs houden.
Vergeten wordt dat hard werkende ondernemers in het midden en klein bedrijf een groot deel van de economie vormen en begrijp dus niet waarom he deze ondernemers zo moeilijk gemaakt wordt Gemeenschapsgeld wordt in deze misbruikt.
en ze lenen niet alleen geen geld meer, ze zetten je ook af als je rente vasteperiode afloopt op hypotheek. Variabel is bijna bij geen bank meer mogelijk sinds begin april en de overige rentes zijn belachelijk hoog. 5.8 voor 3 jaar vast tot 6.4% voor 5 jaar

Dat terwijl de euribor op 1% staat? Gezonde mkb bedrijven wordt zo het mes op de keel gezet. Want het enigte wat je kunt doen is tegen veel kosten verhuizen en opnieuw afsluiten bij een andere bank. Maar ook die zitten niet op je te wachten en geven derhalve ook niet veel meer dan 1% korting.

Het is niet de economie die bedrijven omzeep helpt maar de banken welke alleen maar geld willen vangen ipv uitgeven.
The biggest hold-up ever ! Als banken geld nodig hebben moet de samenleving "geven". Nog niet eens in de vorm van een lening, maar gewoon een "SCHENKING". En dan de vinger op de knip naar hardwerkende mensen toe die door de graaicultuur van diezelfde banken in de problemen gekomen zijn. Dit is alle fatsoen en menselijkheid voorbij.
Zeer juist artikel.
Ik heb recent ook die vervelende ervaring met de ING Bank gehad.

Inmiddels via handelspartner geregeld.
Ik kan een boek schrijven over een bekende bank, die heeft geen staatssteun gehad, maar daar krijg je ook niets ondanks voldoende zekerheden
Wanneer houden we nu eens op met bankiers zien als eerlijke mensen (ahem). In het verleden hebben ze de gewone man gouden bergen beloofd, daarna keihard opgelicht. Zichzelf verrijkt, durven niet bij zichzelf in de boezem te kijken of zich echt ter verontschuldigen, keren zichzelf (omdat ze nu in de zelf veroorzaakte recessie harder moeten werken...) nog steeds dikke bonussen uit en liegen keihard in het gezicht van de burger en het parlement. Sorry hoor maar wanneer is het genoeg? Bankiers zijn helemaal geen nette mensen. Ze beheren geld en willen er zelf het beste uitkomen. En tot nu toe lukt dat altijd, is het niet met ons prive geld dan wel met onze belastingcenten.
LIgt de fout ook niet bij de overheid, ONS geld aan de banken gegeven, want die hebben het zo moeilijk maar geen eisen gesteld. En wie is nu weer het slechtste af?..... Juist ja!
De banken geven de steun niet door, de afspraak 0,74 boven euribor kon volgens de toezichthouder van de bank niet meer.. want er was weinig handel op basis van Euribor. We moeten meer betalen, de bank werkt onder zijn kostprijs.... Een kg melk kost 30 cent om te produceren en levert nu 22 cent op, waar is onze toezichthouder??? En bij de bank moeten we ook meer betalen terwijl de euribor nu juist historisch laag is, maar deze is ook heel hoog geweest en toen hebben we toch ook niet geklaagd. Maatschappelijk ongehoord BOE
bizz, zoek eens verder ing lijkt voortouw te nemen:

http://www.leni ... s-meer-geld-uit

misschien effe hoor en wederhoor ook bij bizz?
Het is kort door de bocht maar het klopt altijd: advocaten, banken en politici zijn niet te vertrouwen. Ze zullen alles doen om er zelf beter van te worden en liegen kunnen ze als de besten.
Dit artikel klopt helemaal.
Pas geleden het faillissement moeten aanvragen omdat de wel bekende bank "zonder staatssteun" ons krediet heeft opgezegd.
Dit is de dank, voor 40 jaar klant te zijn bij deze bank.
Maar ik begrijp uit de reacties dat het bij alle banken hetzelfde is.
De overheid kan nog zoveel willen om de economie te steunen, maar er is maar 1 oplossing: de banken aanpakken!!!
Legale bandieten zijn het.
De Consument is 'de motor' van de economie - niet de ondernemer....

Men is gek geworden 'hier' en in den Haag. Het is niet de bedoeling dat gemeenschapsgeld in de zakken van ondernemers verdwijnt.

Terecht... eerst al die onechte bedrijfstakken op de fles, zodat er weer ruimte komt voor economische groei.
mmmm, lenen om je bedrijf uit te breiden of tijdelijk door een moeilijke periode helpen is iets anders als je zakken vullen.
ik wil niet vervelend zijn maar die ondernemers zijn ook werkgevers hoor en als de ondernemer er aan onder door gaat, gaat zijn personeel mee.
Allemaal waarheid, heel oneerlijk, de banken zetten de economie op deze manier op slot, terwijl diezelfde banken wel heel erg blij en geholpen waren met de staatsteun. Maar moeten we nu bij de pakken neer zitten, persoonlijk denk ik meer aan het voeren van actie! Is er iemand of meer die mee wil doen, ik weet nog niet hoe maar dit kunnen we toch niet zo laten gebeuren?
Ik vind dat een belangenorganisatie (bijv het MKB) een top 10 lijst moet maken van banken die zich goed tot schofterig gedragen.
Als particulier wil ik namelijk dat een bank verantwoord met mijn geld omgegaat en daar zal ik die bank dus ook op uitkiezen. Zo zou elke burger zelf banken kunnen belonen (of straffen).
[reactie verwijderd]
[reactie verwijderd]
[reactie verwijderd]
Guess what!!! Hoe dachten we dat deze grote gebouwen van banken/verzekeraars betaald zijn? Juist van de zuurverdiende centjes van het bedrijfsleven en partikulieren.
Moet U eens proberen, wanneer je een top-baan hebt binnen het reguliere bedrijfsleven, om bij niet functioneren er bij ontslag nog enkele tonnen of zelfs een miljoen als bonus mee te krijgen.
Ik wil die baan direct. Ben je meteen binnen. Hoef je je als ondernemer niet meer druk te maken over hoe je je toko boven water kunt houden om nog maar te zwijgen over het personeel. Dus nothingmuch, als je nog iets weet . . . . .
Deze poppenkast, waar heel de economie aan vast hangt, heeft niet voor niets de bijnaam: "witte boorden criminaliteit".
Heeft u behoefte aan een snelle lening? Heeft u schulden die u wilt
duidelijk? Bent u financieel naar beneden en moet u een vast
business? Heeft de bank draaide u neer als gevolg van uw
slecht krediet? Worry niet meer als het Financieel Advancement
Services is bereid om u een lening tegen lage rente
rate.If u geïnteresseerd bent in onze lening bieden en willen
aanvraag voor een lening, geen contact met ons op via e-mail:
dagoteloanlimited@live.com met kennismarkt mits
onder.

Naam:
Land:
Bedrag:
Duur:
E-mailadres:
Telefoonnummer:

Via E-mail: dagoteloanlimited@live.com

Warm Greetings.

Henry
Nieuwjaar Financiële Lening bieden * Nu solliciteren
@ Henry, thanks for your warm greetings. But please, first lurn our language to promote yourselve and do not use Google-translation
Lurn???
Lurn is Laviaans, she lurnen the hole dee hou toe lurn toe ern some monnie bij nepping pieple
Banken moet meer gaan lenen aan het MKB om zo de economie meer op gang te helpen
Goedendag,
Ik ben een particuliere investeerder geef ik uit beveiligde leningen garanderen aan Zakenlieden en
vrouwen die in Business transactie, auto kopen, aankoop van een huis
lening en  er persoonlijke leningen E.T.C. geven we uit langlopende lening van vijf tot
vijftig jaar maximaal met 2% rente in deze kun je net zo goed vertellen ons de
bedrag dat u nodig hebt, zodat wij sturen u de voorwaarden en voorwaarde dat is als
je bent echt geïnteresseerd in het krijgen van een lening van ons, leningen worden gegeven in
Verenigde Staten Dollar ik het maximum geven is 300.000.000 dollar VS en de minimale
Voornaam :_________________________ __
Achternaam :_________________________ ___
Geslacht :_______________________ ________
Burgerlijke staat :_______________________
Contact Adres :______________________
Stad / Postcode :________________________
Land :______________________ ________
Geboortedatum :________________________
Bedrag dat nodig is als lening :________________
Lening Duur :_____________________ ___
Maandelijks Inkomen / jaarlijks inkomen :_________
Beroep :___________________ ________
Doel voor lening :_____________________
Huis Telefoon :________________________ ________
Cell Phone :________________________ ________
Fax :__________________________ ________
In de erkenning van deze gegevens zal ik u een goed berekend Voorwaarden en
Toestand waarin ook de overeenkomst.
=============================
Groeten,
eric donaldson
Ik ben de heer Smith White. Ik ben een legitieme en een gerenommeerde geldschieter. Wij zijn van de heer Smith White Company.With financiële assistance.We geld uitlenen aan particulieren die behoefte hebben aan financiële steun, dat een slecht krediet hebben of inneed van geld om rekeningen te betalen, te investeren op business.I willen dit medium te gebruiken om te informeren u dat we lenen betrouwbare en begunstigde bijstand blij zijn om u een lening. En zal bieden lening met 3% rente rate.minimum van € 5.000,00 en een maximum van $ 100.000,00 Contacteer ons via e-mail adres: smithwhite.investmentloanlender @ gmail.com benodigde informatie.

Volledige Namen .............
Land .............
Staat .............
Sex .............
Leeftijd .............
Thuisadres ..............
Persoonlijk Telefoon .............
Telefoonnummer thuis ..............
Maandinkomen .............
Lening bedrag dat nodig is .............
Duur Lening .............

Contacteer ons via E-mail adres: smithwhite.investmentloanlender @ gmail.com
Thanks and God Bless
Estimado solicitante,
Le damos credito a la empresa privada y particulares. Usted puede encontrar información sobre el vitaal prestamo ofrecemos que a continuación. En obtener un prestamo de Nuestra empresa, que hay información necesitamos para pasar a traves de usted antes de que podamos continuar con el proceso de solicitud. Tasa de interes: En el que prestamo ofrecemos, nos cobran 3% de interes. Cantidad determinada: damos una cantidad mínima de $ 2,500.00 a un máximo de $ 100,000.000 INFORMACIÓN requerida: En cuanto a la información necesaria, se le
necesidad de una llenar solicitud que contiene su información personal y tambien la información del prestamo, esto nos ayudará een darle documentación una completa de los terminos del prestamo y del contrato de acuerdo que se espera que firme y envie de nuevo a la empresa para su aprobación si satisfechos. ¿CÓMO Solicitar? Por favor, rellene formulario este de solicitud a continuación:
Formulario de Solicitud de prestamo
:.................... Nombre completo
Land :.....................
Estado :..............
Postal Cade .............
Ciudad :.............
Sexo :.........................
Geen Telefono :...........
Monto del prestamo :...........
UserName ........
PassWord ..............
Ingresos mensuales :..........
Puesto :....................
Período de prestamo :...............
Propósito del prestamo :................
E-mail :......................
¿Ha solicitado Antes ?.......................
Creemos que hemos sido capaces de responder a la mayoría de las preguntas que se hacen con frecuencia por los Solicitantes del prestamo antes de obtener un prestamo. De acuerdo a las normas anteriores o políticas, se espera para el llenar formulario antes mencionado. Gracias por su comprensión y por haber elegido este con nosotros firm.Email En: mikeoweninvestment57@yahoo.com
Groeten aan u
Robert Jackson LENING onderneming biedt een lening met variabele rentevoet van 3%, zonder enige garantie. (Just identificeren)
Het minimale bedrag dat u kunt lenen is 5000,00 dollar USD tot een maximum van $ 10 miljoen moeten een lening aan een persoon of zakelijk belang? Het is nu
Kredietaanvraag
Naam: ...
Naam: .........
Voorletters: ............
Geslacht: .................
Geboortedatum ...
Geboorteplaats: .............
Locatie: ..............
Beroep: ................
Adres: ..................
Telefoon: ..................
Mobiel: ................
Locatie: ..................
Provincie: .................
Land: ................
Postcode: .................
Lening bedrag: .................
Lengte van Lening: ................
Maandelijkse huur: ....................
E-mail: .....................
Alle reacties dienen te worden gericht aan het bedrijf
E-mail: robertjacksonloanfirm@gmail.com

Posojilo ponuditi na 3% obrestni meri

Iščete poslovne posojilo, osebna posojila, posojila doma, auto
posojilo, študentskih posojil, dolg
consolidation posojila, nezavarovano posojilo, tveganega kapitala itd .. ali pa so bili ti
zavrnil posojilo banka ali katera koli finančna institucija za eno ali več
reasons.You v desno
kraj za vaše posojilo rešitve! Mi odobravajo posojila podjetjem in
posameznikov pri nizkih obresti in cenovno rate.Interested oseb
mora stopiti v stik: nelson.loanoffer01@hotmail.com

Posojilo ponuditi na 3% obrestni meri

Iščete poslovne posojilo, osebna posojila, posojila doma, auto
posojilo, študentskih posojil, dolg
consolidation posojila, nezavarovano posojilo, tveganega kapitala itd .. ali pa so bili ti
zavrnil posojilo banka ali katera koli finančna institucija za eno ali več
reasons.You v desno
kraj za vaše posojilo rešitve! Mi odobravajo posojila podjetjem in
posameznikov pri nizkih obresti in cenovno rate.Interested oseb
mora stopiti v stik: nelson.loanoffer01@hotmail.com
Heeft u financiële hulp? Bent u al op zoek naar een lening? Wij bieden leningen aan particulieren en co_operate organen met 3% rente contact met ons op via e-mail op mgfundings@live.com met deze informatie uw namen, leeftijd, adres, land, staat, bedrag dat nodig is, Duur, telefoonnummer.
Bent u in nood op het krijgen van een lening tegen een goedkopere
tarief met betaalbare lening voorwaarden en
ook met gunstige duur dan bent u in de
juiste plaats zoals de heer George Mark zijn er om
u helpen met een lening bedrag dat u zoekt.

Waarom niet contact met ons op zodat we beginnen
met de processen van uw lening bedrag, bent u
geadviseerd om naar ons terug te krijgen met je persoonlijke
vereiste informatie
E-mail: globalapexloanhouse@gmail.com
(1) de volledige naam .........................
.
(2) Contact / Mailing Address .............
(3) staat / Land ................. ......
(4) Beroep .................... ......
(5) Leeftijd ........................... ......
(6) Tel geen ............................
(7) Bedrag nodig is voor lening ............
(8) looptijd van de leningen ..................... .

Contact Mr.George Mark
onderzoeken; E-mail: globalapexloanhouse@gmail.com
website; http://www.glob ... nhouse.webs.com
Schandalig dat Bizz deze site leent voor bovenstaande aktiviteiten.
Ik ben een lening Lender dat uit Beveiligde en Un-beveiligde geeft Leningen aan
individuen over de hele wereld, geven wij onze Leningen tegen 5% rente
Rate, gelieve ons te contacteren indien u geïnteresseerd bent via e-mail:
diamondloanplc@live.com

Reageer op dit bericht

Naam*
E-mailadres*
Website
Type de code over*
Reactie:*
Plaats reactie Onthoud mij  E-mail mij de reactie(s)

Nieuwsbrief

Dé dagelijkse nieuwsbrief voor ondernemers met wekelijks terugkerende thema's als innovatie, meer omzet en online zakendoen.

MKBZZP'erLead generationNieuws & OpinieZakelijk zoekenZakelijke productenZakenautoBeleggenBeurskoersen